Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...nie

zapomnij

zabrac dziecka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
anna Anna
(anian)
Wiking
Ja dwa dni temu do domu wrocilam z maluszkiem Tez z Ullevål

Zdecydowanie i przede wszystkim polecam zabrac butelke na wode na porod. Chce sie bardzo pic a z butelki najlatwiej I ogolnie to co lubisz pic. Szpital ma wode i saft, ogolnie proponuja pic rzeczy zawierajace cukier zeby miec energie, moga tez byc jskies energetyczne napoje, o ile nie masz problemow z cisnieniem. Nie wiem jak tam inne rodzace ale mi sie bardzo przydaly..

Polecam tez jakies wygodne ubrania na poruszanie sie po szpitalu, moze byc szlafrok ale ja osoboscie chodzilam w dresie.. najwygodniej.. Kosmetyki polecam zabrac i recznik.. zawsze przyjemniej sie wycierac swoim niz szpitalnym. I ja osobiscie polecam klapki pod prysznic Poza tym wszysko maja..

Dla maluszka ubranka, sciereczki, pieluszki, kolderki maja.. Pupe faktycznie sama woda i jednorazowa sciereczka sie myje, ewentualnie maja jakies specjalne mydelko czy cos tam jesli z domyciem problem Butelki, laktatory.. kubeczki do karmienia itp maja

Aparat, ladowarki.. mysle ze to rzeczy niezbedne. Ja moglam godzinami patrzec i fotografowac maluszka

Pozdrawiam i powodzenia! Przemily personel a do tego ja rodzilam z polska polozna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Maja00 z
(maja00)
Początkujący
o to super badzo dziekuje za pomoc zazdroszcze ze masz juz dzidziusia i poród za soba Fajnie jakbym tez na polke trafila
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(nata29)
Wiking
witam ja również rodziłam na ullevalu , i również chodziłam w dresie.. chciałam zabrać szlafrok ale dobrze że tego nie zrobiłam, łazienki są bardzo blisko a jak chciałam gdzieś się póżniej przejść np do bufetu to w dresie.. i dużo kobiet tak chodziło, co do picia to zgodzę się z koleżanką , warto mieć butelkę z wodą , chociaż połozna w razie potrzeby coś przyniesie.. mi dała sok ale bardzooo słodki i klapki pod prysznic ważna sprawa. ja nie zabrałam i żałowałam mąż musiał dowozić..

Ale ogólnie nie musisz dużo brać.. ja dla synka miałam no tylko ubranka na wyjście.. bo wszystko tam było.. a pierwsze kilka godzin zostawili mi go tylko w samym pampersie i owinęli kocykiem

Będzie dobrze maja00 , ja niestety nie trafiłam na polska położną przez cały pobyt.. ale na rosjankę mówiącą po polsku owszem

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Maja00 z
(maja00)
Początkujący
to zostalo klapki pod prysznic spakowac bo chyba juz wszystko mam tak mi sie wydaje badzo dziekuje wszystkim za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
orime
(orime)
Wiking
Ja rodzę pod koniec maja i też zastanawiam się nad wyborem szlafroku .Napewno bende brała chociaż jak rodziłam 4lata temu to nakladalam tylko jak szłam się kąpać bo było tak ciepło.
www.homeinspiration.pl/dlaczego-warto-mi...ski-w-swojej-szafie/

Na stronie jest kilka porad jak wybrać odpowiedni szlafrok dla siebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok