Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

jak sie zameldować/przemeldować na nowy adres - Norwegia

211 Postów

(mari66)
Stały Bywalec
hej wam
przeprowadzilam sie na nowe mieszkanie (moj drugi adres w norwegii) wiem ze musze cos zrobic zeby sie przemeldowac..no wlasnie....i tu potrzebuje pomocy ;p co konkretnie? heheh pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Najpozniej 8 dni chyba po przeprowadzce musisz to zglosic do urzedu Folkeregisteret.Mozesz to zrobic na swojej stronie altinn.no albo na skatteetaten.no i najlepiej odrazu na poczcie posten.no zeby ci przekierowywali np. przez miesiac za darmo poczte ze starego adresu na nowy.
A jak nie mozesz tego zrobic przez internet to musisz pojsc do swojego oddzialu folkeregisteret i wypelnic druczek flyttemelding skjema i pokazac jakis swoj dowod,na dowod ze ty to ty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów

(petro6)
Początkujący
mari66 napisał:
hej wam
przeprowadzilam sie na nowe mieszkanie (moj drugi adres w norwegii) wiem ze musze cos zrobic zeby sie przemeldowac..no wlasnie....i tu potrzebuje pomocy ;p co konkretnie? heheh pozdrawiam

www.skatteetaten.no/no/Skjemaer/Flytteme...til-folkeregisteret/
klikasz meld flytting på nett her
i logujesz sie np na minn id
jesli nie znasz norweskiego musisz kogos poprosic o pomoc,ewentualnie poproscic o druk na poczcie ?przynajmniej kiedys tak bylo ,sam tak zmien ialem adres!
powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok