Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
810 Postów
Maniak
tomasz.zyzak.zyskowski napisał:
a i bez książek szkoły można pokończyć.
Więc się odpierdol

No tak, tak. Zwlaszcza w "brzozowni"!

Kraju "staolarsko-hydraulicznym".

Wiadomo, ze z "komuszych popluczyn" wyrosla
nowa "elita" profesorow KONFIDENTOW.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
ziziak ksiazek nie czyta bo ma lepsze zajecie ;
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
tomasz.zyzak.zyskowski napisał:
muchabzz napisał:
tomasz.zyzak.zyskowski napisał:

[b]Bździny... Jest na tej ziemi dosłownie kilka osób włączając w to moją rodzinę, które moga powiedzieć, że wiedza o mnie sporo.



a ty myslisz ze ja skad wiem o tobie to co wiem ?
zal mi tej rodziny tak naprawde bo uzeraja sie z toba i twoim patologicznym uzaleznieniem od internetu



muchabzz gówno wie, bo gówno je Więc wiedz/jedz sobie ile chcesz i co chcesz.
i tyle w tym temacie.[/b]


komentarz tylko potwierdza twoj prymitywizm intelektualny oraz braki w czytaniu ksiazek.
tylko tak dalej zyzaczku


Nie interesuje mnie co wiesz i skąd wiesz, pewnie jakieś bzdury Zazdrosnych pajaców nie brakowało mi nigdy i raczej nie zabraknie mi ich nigdy
A internet ?? ..........ja w internecie pracuję! mam z tego pieniążki. jakbyś śmierdząca mucho nie wiedziała. Książki sama czytaj Dla mnie jest 1000000000000000 lepszych zajęć od czytania jakiś książek...np dłubanie w nosie .... a i bez książek szkoły można pokończyć.
Więc się odpierdol

p.s.
Nie jeden chciałby być takim "prymitywem" jak ja



zastanawiam sie czemu nie jestes taki wyszczekany na innym forum Panie tomsson..czyzby strach przez banem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
zygrozo powiało
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Ewa xxx
(Ewa2000)
Wiking
no ciekawe ciekawe...
jasta co ty na to...
chyba odpowiesz cos wiecej ...
moze cos z JU LES AJ albo przyleca ci jak im tam chyba loza szydercow.....
bo widac sam to ciezko idzie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
większość ćpuna olała
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
tomasz.zyzak.zyskowski napisał:
Ty się popordukuj jeszcze, maźnij coś , jutro przeczytam Twe wypocinę

pzdr

ćpunie
krótko i zwięźle
a nie całe te popordukiwania
każde na pół strony
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
tomasz.zyzak.zyskowski napisał:
BiZi napisał:
tomasz.zyzak.zyskowski napisał:
muchabzz napisał:
tomasz.zyzak.zyskowski napisał:

[b]Bździny... Jest na tej ziemi dosłownie kilka osób włączając w to moją rodzinę, które moga powiedzieć, że wiedza o mnie sporo.



a ty myslisz ze ja skad wiem o tobie to co wiem ?
zal mi tej rodziny tak naprawde bo uzeraja sie z toba i twoim patologicznym uzaleznieniem od internetu



muchabzz gówno wie, bo gówno je Więc wiedz/jedz sobie ile chcesz i co chcesz.
i tyle w tym temacie.[/b]


komentarz tylko potwierdza twoj prymitywizm intelektualny oraz braki w czytaniu ksiazek.
tylko tak dalej zyzaczku


Nie interesuje mnie co wiesz i skąd wiesz, pewnie jakieś bzdury Zazdrosnych pajaców nie brakowało mi nigdy i raczej nie zabraknie mi ich nigdy
A internet ?? ..........ja w internecie pracuję! mam z tego pieniążki. jakbyś śmierdząca mucho nie wiedziała. Książki sama czytaj Dla mnie jest 1000000000000000 lepszych zajęć od czytania jakiś książek...np dłubanie w nosie .... a i bez książek szkoły można pokończyć.
Więc się odpierdol

p.s.
Nie jeden chciałby być takim "prymitywem" jak ja



zastanawiam sie czemu nie jestes taki wyszczekany na innym forum Panie tomsson..czyzby strach przez banem?


Ban ?


Inne forum jest kultralne, a ja generalnie jestem baardzo kuturalny i "wyszczekany" - potrafię trzymać się w ryzach, ale tu ich nima! - Cieszę się, ze jestem jaki jestem , mam w życiu lżej.
Ale Potrafię być też nie kulturalny - o ile ktoś sobie na to zasłuży! -Czy jest coś w tym jeszcze dziwnego ? ...No może być to, że odpowiadam na posty pisane przez ścierewro; powinienem ścierewo ignorować, ale obrałem inną taktykę ...to część mojej strategii Zobaczysz za jakiś czas Nie mogę więcej powiedzieć

Nie czytasz wszystkich postów - nie znasz mojej histori tutaj, to widać po Twoim pytaniu. Prześledź od samego początku jeśli się nudzisz.

Rejestrując się tutaj nie podejrzewałem że "rządzi tu" głupotą paru przecwelonych alkoholików rozwodników, beztalencia i zajęcia + jakiś transwestyta udającego niewiastę ukrywającego się pod pseudo beauty hhrrkkhhh pptfffuuu jej/jemu na pysk
Zobacz jak to się pomaskowało? Zadaj sobie pytanie czemu się pomaskowali .... to proste bo nie reprezentują sobą nic! a i z mordy pewnie wyglądają niewyjuściowo - zakamuflowane towarzystwo wzajemnej adoracji - podmienić się tylko potrafią nic więcej

Radzić sobie z takim ścierwem też trzeba umieć a jeszcze przy tym frajdę mieć wooohoo - w życiu trzeba umieć sobie radzić. Pobawię się z nimi jeszcze troszkę i zniknę. ikke stress

mam nadzieję że rozwiałem Twoje wszystkie watpliwości a jeśli nie to wal śmiało.
pzdr


spoko, dzieki za info....ogolnie masz racje , nie czytam wszystkich postow bo...nie chce mi sie...nic ciekawego nie pisza....kazdy pluje jadem itd itp....po kiego sie stresowac

stres zabija a plucie jadem nic nikomu dobrego nie przyniesie, ludzie sa jacy sa i trzeba to uszanowac....po chuj sie klocic.....

lepiej przejsc w co-op mode i cos dobrego zrobic....pozytecznego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Sawdan
(Sawdan)
Wiking
Chętnie porozmawiam z wami naten temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok