Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

mobilny salon kosmetyczny - Norwegia

Czytali temat:
Karol Pitek Zbigniew Karpinski Magda Magda mrauie orime (1347 niezalogowanych)
1 Post
Agata Łapińska
(agata74)
Wiking
Witam serdecznie!
w lipcu razem z dzieciakami dołączam do męża, który już od trzech lat zdobywa Norwegię . Po przyjeździe nie będę miała raczej załatwionej pracy wiec dzielnie będę musiała zabrać się za poszukiwania. Mam jednak pytanie, które kieruję raczej do dziewczyn, które już od jakiegoś czasu zamieszkują w Norwegii w rejonie Stavanger. Czy w tym rejonie jest zapotrzebowanie na usługi kosmetyczne????? Chodzi mi o manicure w tym hybrydy, pedicure, pielęgnacja twarzy - oczyszczanie manualne, kawitacja, darsonwal, pielęgnacja kwasami itp. Mam egzamin państwowy z zakresu pielęgnacji twarzy technika usług kosmetycznych i liczne certyfikaty dotyczące pielęgnacji i zdobienia paznokci. Mam tez praktykę w salonie kosmetycznym w Polsce. Pomyślałam, ze na początek nim znajdę stałą pracę zajmę się świadczeniem drobnych usług kosmetycznych. Nie wiem jednak czy jest zapotrzebowanie na tego typu usługi i czy warto uzupełniać mój kosmetyczny kuferek
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie i dobre rady. Pozdrawiam bardzo serdecznie. Agata
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
joziek norweg
(ad_rem)
Wiking
agata74 napisał:
Witam serdecznie!
w lipcu razem z dzieciakami dołączam do męża, który już od trzech lat zdobywa Norwegię . Po przyjeździe nie będę miała raczej załatwionej pracy wiec dzielnie będę musiała zabrać się za poszukiwania. Mam jednak pytanie, które kieruję raczej do dziewczyn, które już od jakiegoś czasu zamieszkują w Norwegii w rejonie Stavanger. Czy w tym rejonie jest zapotrzebowanie na usługi kosmetyczne????? Chodzi mi o manicure w tym hybrydy, pedicure, pielęgnacja twarzy - oczyszczanie manualne, kawitacja, darsonwal, pielęgnacja kwasami itp. Mam egzamin państwowy z zakresu pielęgnacji twarzy technika usług kosmetycznych i liczne certyfikaty dotyczące pielęgnacji i zdobienia paznokci. Mam tez praktykę w salonie kosmetycznym w Polsce. Pomyślałam, ze na początek nim znajdę stałą pracę zajmę się świadczeniem drobnych usług kosmetycznych. Nie wiem jednak czy jest zapotrzebowanie na tego typu usługi i czy warto uzupełniać mój kosmetyczny kuferek
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie i dobre rady. Pozdrawiam bardzo serdecznie. Agata


Pan od pazurow, kosmetyczek i fryzjerek jest tu jak mrowkow. Nietety wiekszosc jest slabo wyksztalcona( czytaj: maksymalnie bezwartosciowe licencjaty) Wszystkie probuja znalezc sobie miejsce. Nadpodaz kosmetyczek prowadzi do zwiekszonej liczby sprzataczek. Problem w tym, ze sprzataczka to dobro luksusowe, jak zaczna sie zwolnienia, to w pierwszej kolejnosci ludzie likwiduja niepotrzebne wydatki...
Nadchodzi zima w Winterfell, wraz z nia redukcje w przemysle...dalej pojdzie rzesza sprzataczek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
orime
(orime)
Wiking
A jak sanepid podchodzi do takiej działalności mobilnej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
146 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
To już twój ryzyk fizyk. Jako mobilna kosmetyczka musisz mieć pomieszczenie w którym przechowujesz sprzęty. Umowę sterylizacyjną, umowę na odpady medyczne. Jeśli własny autoklaw to w pomieszczeniu z bieżąca woda i zachować ścieżkę ‚czystości’ narzędzi. U klientki Cię nie sprawdza. W domu możesz robić pod ryzyko- trafia mnie lub nie. Bo mogą wpaść na kontrol pomieszczenia gospodarczego i słabo jak będzie tam stanowisko pracy, a nie daj Boże będziesz w trakcie pracy
Bez wzgledu na to czy prowadzisz działalność stacjonarną, czy mobilną, powinnaś zastanowić się nad wprowadzneiem w firmie terminalu polskabezgotowkowa.pl/ Na stronie jest opisane, jak go otrzymać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok