GULVLEGGER, MONTER WYKLADZIN I LINOLEUM

Vestland, Bergen  |   22-04-2024 19:12   |  Numer ogłoszenia: 104098
  • Stanowisko:Gulvlegger/ Monter wykładzin, linoleum
Zatrudnimy na stałe dwóch monterów podłóg winylowych, linoleum i wykładzin do pracy bezpośrednio w norweskiej firmie.
Start pracy: od zaraz
  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Praca przy montażu wykładzin, zgrzewaniu linoleum i paneli winylowych w budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej.
  • Wymagania:
    -doswiadczenie w zawodzie na terenie Skandynawii
    -umiejętność pracy w zespole
    -znajomość języka angielskiego lub norweskiego
    -dokładność i zaangażowanie
  • Oferujemy:
    -bezpośrednie zatrudnienie w norweskiej firmie na stałe po okresie próbnym
    -stawka w zależności od stażu pracy
    -możliwość częstych zjazdów po wcześniejszym ustaleniu
    -pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    -dojazd do pracy firmowym autem

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
90X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 270