Gulvlegger / Parkieciarz

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   15-05-2024 21:48   |  Numer ogłoszenia: 104180
  • Stanowisko:Gulvlegger
  • Branża:Budownictwo
Parkieciarz, specjalista od montażu podłóg

Firma MK Gulvlegging As poszukuje specjalistów w dziedzinie układania wszelkiego rodzaju podłóg drewnianych.
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Wykonywanie montażu podłóg na projektach prywatnych dla klientów indywidualnych oraz większych inwestycjach o większej powierzchni.
  • Wymagania:
    - Niezbędna fachowa wiedza i doświadczenie
    - Chęć do pracy samodzielnej oraz w zespole
    - Prawo jazdy kat B
    - Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
    - Punktualność, kultura osobista i samodzielność
    - Zapewnienie jakości wykonania zlecenia oraz przestrzeganie standardów bezpieczeństwa w pracy
    - Przygotowanie podłoża pod układanie wszelkiego rodzaju podłóg drewnianych
  • Oferujemy:
    - Możliwość pracy w akordzie na korzystnych stawkach
    - Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w razie potrzeby
    - Pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych, koniecznych do rozpoczęcia pracy w Norwegii
    - Zapewniamy samochód służbowy
    - Ubrania robocze oraz wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
    - Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    - Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
    - Uporządkowane warunki pracy
    - Umowę o pracę na warunkach norweskich (pełny etat)
    - Wynagrodzenie w/g tabeli w zależności od doświadczenia zawodowego oraz poziomu znajomości języka
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Z powodzeniem zintegrowaliśmy już w naszej firmie wielu polskich pracowników!

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie wiadomości email z CV na adres email: post@mkgulvlegging.no

    Ewentualnie w razie pytań kontakt pod nr +47 919 09 778

    Sprawdź nasze realizacje na Instagramie https://www.instagram.com/mkgulvlegging/