Oslo Epoxybelegg AS - Posadzkarz - posadzki epoksydowe - praca od zaraz

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   01-05-2024 14:50   |  Numer ogłoszenia: 104130
  • Stanowisko:Posadzkarz

Oslo Epoxybelegging AS jest największym w Norwegii instalatorem powłok zywicznych. Mamy około 60 pracowników z siedzibą w Ytre Enebakk i oddziałem w Odda. Nasza grupa klientów składa się ze znanych wykonawców, firm budowlanych i eksploatacyjnych. Podstawową działalnością firmy jest renowacja i obróbka powierzchni podłóg, ścian i sufitów. Montujemy wszelkiego posadzki: powłoki polimocznikowe, epoksydowe, poliuretanowe i akrylowe. Oslo Epoxybelegg realizuje zadania na terenie całej Norwegii, zarówno w zakresie nowych projektów budowlanych, jak i renowacyjnych.

  • Miejsce pracy:
    Oslo , Cala Norwegia
  • Opis stanowiska:
    W związku ze zwiększającą się liczbą zamówień , potrzebujemy większej liczby wykwalifikowanych rzemieślników. Zadania obejmują głównie planowanie, szlifowanie, renowację betonu i montaż posadzek zywicznych. Czasami podróże mogą być bardzo odlegle, dlatego elastyczność jest ważnym założeniem. Całość prac wykonywana jest w zespołach składających się z dwóch lub więcej współpracowników. Doświadczenie w obsłudze urządzeń mechanicznych będzie dodatkowym atutem.
  • Wymagania:
    Poszukujemy :
    • wykwalifikowanego rzemieślnika o dobrej etyce pracy
    • posiadacza doświadczenia w odpowiednich pracach posadzkarskich
    • osoby niezależnej, skutecznej i majacej cel, a także dobrze pracujacej w zespole
    • osoby , ktora bierze odpowiedzialność i dotrzymuje słowa
    • znajomość języka norweskiego, angielskiego lub polskiego
    Prawo jazdy bedzie dodatkowym atutem.

    Cechy osobiste
    • Pracowitosc
    • Dokładnosc
    • Zaradnosc
    • Strukturalnosc
    • Praca w zespole
  • Oferujemy:
    Oferujemy :
    • Stałe zatrudnienie z bardzo konkurencyjnymi warunkami wynagrodzenia
    • Zróżnicowane i ekscytujące zadania w przyjemnym otoczeniu
    • Odpowiednie kursy i dobre możliwości rozwoju
    • Dobre programy emerytalne
    • Mieszkanie w razie potrzeby
    • Dobre i bezpieczne środowisko pracy
    • Aranżacja samochodu po uzgodnieniu

    Ponadto pomozemy przy zalatwianiu spraw urzedowch – pomoc polskich konsultantow.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane , prosze o kontakt mailowy wraz z zalaczonym CV.

    Liczba wolnych wakatow: 10
    Termin: Jak najszybciej
    Forma zatrudnienia: Stała 100%

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 668